הוספה למועדפים
  צור קשר
שם
דוא"ל
טלפון
הערות
שלח עמוד זה לחבר
עץ המשאלות   |    אודות   |    גלריה   |    סרטונים   |    מיוחדים   |    שאלות נפוצות   |    כתבו עלינו   |    צרו קשר   |    English 

פינות אוכל עגולות

פינות אוכל עגולות או פינות אוכל מרובעות שתי האפשרויות הן טובות ויפות לכל בית ולכל סגנון עיצוב. כיום ייצור ומכירה של פינות אוכל עגולות או  מרובעות הפכו לאחד מרהיטי הבית הנפוצים והמבוקשים ביותר שיש ואנשים רבים מאמינים כי אחד החללים הכי חשובים בבית הוא האזור של פינות האוכל.

בעבר היה נהוג להתייחס אל האזור של המטבח כאל המוקד, האזור המרכזי והחשוב ביותר של הבית – שם בני המשפחה או האורחים אשר מגיעים להתארח ושם האוכל היה מתבשל ונעשה, כאשר כולם מסביב יושבים בשולחן מטבח וממתינים, וכאשר הוא מוכן היו הם ממשיכים לשבת במקומם כאשר האוכל היה מוגש להם וכך היו אוכלים. אך כיום נהוג מאוד לבצע הפרדה בדיוק כפי שנהוג במנהגים האירופאים והמטבח הוא דווקא המקום 'מסתור' של הכנת המזון וכאשר הוא מוכן הוא מוגש אל אזור של פינות האוכל שם הוא מהודר, יפה, מוכן, ומקושט כאשר פינות האוכל עצמן מהודרות ויפות.

היתרונות של פינות אוכל עגולות

  • פינות אוכל עגולות תופסות הרבה פחות מקום ממה שתופסות המרובעות

  • פינות אוכל עגולות צורתם היא הרמונית לחלוטין ולא יוצרת מסגרת כל שהיא ועל ידי כך הן משתלבות עם כל עיצוב אשר קיים בבית בין אם מדובר בעיצוב מודרני או עתיק.

  • אנשים רבים נוטים לחשוב כי הישיבה סביב שולחן עגול יוצרת הרמוניה רבה ולכן הם מעדיפים פינות אוכל עגולות שכן כולם בשולחן שווים ואין ראש שולחן או זנב השולחן כמו גם אין מרחק בין סועד לסועד שכן כולם באותו המרחק בדיוק ממרכזו של השולחן.

לעומתן, יש גם יתרונות רבים של פינות אוכל מרובעות. המראה של פינות אוכל מרובעות נחשב אצל אנשים רבים להרבה יותר אלגנטי ויוקרתי, כמו צורתן של פינות אוכל מרובעות שהיו בעבר בטירות או בארמונות כאשר השולחן היה מלבני ומוארך מאוד והיה נהוג לשבת במרחק רב אחד מן השני כך שנוצר כאילו מרחק אשר שומר על אלגנטיות בין הסועדים. כמו כן יתרון נוסף שיש במקרה של פינות אוכל מרובעות הוא כי אפשר לפתוח את השולחן גם לאורך וגם לרוחב בהתאם למספר הסועדים ובהתאם לאירוע שאותו רוצים לחגוג או למענו לארח.

אז מה עדיף – לרכוש פינות אוכל עגולות או מרובעות?

הכל שאלה של מרחב הנתון. צריך לקחת בחשבון את כל הנתונים ולשקלל אותם ביחד על מנת להחליט מה לרכוש – צריך לחשוב על סגנון העיצוב שיש בבית ומה יכול להתאים יותר, צריך לחשוב מבחינה פרקטית אילו פינות אוכל יהיו יותר מתאימות למרחב .

אם הלקוח מרגיש שקשה לו לבחור והוא מאוד מתלבט, הדרך הכי טובה היא לפנות אל בעל מקצוע אשר עוסק בתחום ולשאול אותו מה הוא חושב שעדיף מכל הכיוונים והבחינות אשר נאמרו כאן. לאותו בעל מקצוע ניתן לפרט את העיצוב הקיים בבית, ניתן לפרט את התקציב שיש לרשות הלקוח, ניתן לפרט את המרחב שיש לו, ניתן לפרט את המיקום הספציפי שבו רוצים למקם את אותה פינת אוכל ואף להראות לו אותה, כמובן שהאופציה הטובה ביותר למצוא בעל מקצוע בתחום זה אשר ידע לענות לנו על כל השאלות היא להגיע לעץ המשאלות, שם נוכל לקבל מענה מהיר ומקצועי מאוד על ידי בעל מקצוע שיוכל לעזור לנו לבחור בין השניים ולהבין לעומק את ההבדלים, קטנים כגדולים, להבין מה עדיף לנו וכמובן להתאים לנו מבין כל הסוגים הצבעים והגדלים את פינות אוכל מרובעות או פינות אוכל עגולות הטובות ביותר עבורנו ועבור הבית שלנו.

 


זכריה גלוסקא 7, קומה ב, א.ת. חדש ראשל"צ . טל 03-9607636 , פקס 03-9607635 | info@mishalot-tree.co.il
 

שירותי עץ המשאלות

רהיטים בעץ המשאלות

עיצובים

שולחנות

פינות אוכל

עץ המשאלות
אודות
נגריות
נגריה
כתבו אלינו
צרו קשר
english
 
כסאות פינות אוכל
מזנון
מזנונים
פרטי ריהוט
ספריות
מיוחדים
כסאות
כיסאות
ריהוט מעץ מלא
ריהוט גינה
ריהוט יוקרה

ייחודי בעץ המשאלות
מטבחים

 

עיצוב רהיטים
מעצבי רהיטים
עיצוב מזנונים
 
שולחנות
שולחן
שולחנות אוכל
שולחן אוכל
שולחן זכוכית
שולחנות עם פטנטים
שולחנות נפתחים
שולחנות להגדלה
עיצוב שולחנות
דלפק קבלה
שולחן מנהלים
שולחנות משרד
פינות אוכל
פינת אוכל
פינות אוכל זכוכית
פינות אוכל מזכוכית
פינת אוכל זכוכית
פינות אוכל עץ מלא
פינת אוכל עץ מלא
פינות אוכל מעץ מלא
עיצוב פינות אוכל
עיצוב פינת אוכל
פינות אוכל עגולות
ייצור פינות אוכל
כל הזכויות שמורות לעץ המשאלות בלבד
Real Time Analytics